Aktuality

Nová značka v nabídce ZARYS - Gripzzly

S potěšením oznamujeme, že firma ZARYS International Group uvedla na trh Gripzzly – novou značku nitrilových ochranných rukavic.

POMOC UKRAJINĚ

Nadace ZARYS financovala dodávky zdravotnického materiálu na Ukrajinu. Plný kamion zdravotnického sortimentu obsahuje 27 palet s vybavením v hodnotě 1.000.000 Kč. Jde o první akci pořádnou Nadací ZARYS.

ZARYS na Arab Health 2022

Od 24. do 27. ledna 2022 budeme na veletrhu Arab Health. Hala 2, stánek C01 - navštivte nás!

Změna adresy

Návštěva předsedy vlády Mateusze Morawieckého v ZARYS International Group

Předseda vlády Mateusz Morawiecki navštívil 1. února ZARYS International Group. Společnost ze Zabrza je předním dodavatelem zdravotnického vybavení pro polský zdravotnický systém.

 

ZARYS daroval 100 invalidních vozíků Správě státních hmotných rezerv v Polsku

ZARYS International Group ze Zabrza, polský výrobce a distributor zdravotnických potřeb, daroval zdarma 100 invalidních vozíků Správě státních hmotných rezerv v Polsku (RARS). Vozíky polské značky Timago mohou být použity v polních nemocnicích a jsou určeny k zajištění strategické rezervy.

Největší logistické operace jednorázového zdravotnického materiálu pro boj s covid-19

Společnost ZARYS zahájila v roce 2021 první speciální železniční přepravu z Číny do Evropy s produkty na podporu boje proti pandemii koronaviru. Zároveň se jedná o největší projekt svého druhu v historii polského zdravotnictví. Vybavení bude k dispozici polským nemocnicím a správě státních hmotných rezerv v Polsku.

 

Máme nové webové stránky

Rádi bychom vám představili naše nové webové stránky s vylepšenými funkcemi. Nemají jen kompletně přepracovanou grafickou podobu, ale především jsou lépe strukturované, aby umožnily rychlejší a ucelenější přístup k produktovým informacím.

Mezinárodní veletrh MEDICA 2019

S potěšením oznamujeme, že se letos znovu zúčastníme veletrhu Medica Trade Fair v Düsseldorfu. Velmi rádi vás přivítáme v našem výstavním stánku, kde si můžete prohlédnout naši nabídku.

ZARYS slaví 30. výročí

Rok 2019 je ve znamení 30. výročí založení společnosti ZARYS. Uplynulých 30 let představuje období systematického a nepřetržitého růstu bez přerušení provozní činnosti společnosti.

1 2 next»