Aktuality

ZARYS daroval 100 invalidních vozíků správě státních hmotných rezerv v Polsku

ZARYS International Group ze Zabrza, polský výrobce a distributor zdravotnických potřeb, daroval zdarma 100 invalidních vozíků správě státních hmotných rezerv v Polsku (RARS). Vozíky polské značky Timago mohou být použity v polních nemocnicích a jsou určeny k zajištění strategické rezervy.

Máme nové webové stránky

Rádi bychom vám představili naše nové webové stránky s vylepšenými funkcemi. Nemají jen kompletně přepracovanou grafickou podobu, ale především jsou lépe strukturované, aby umožnily rychlejší a ucelenější přístup k produktovým informacím.

Mezinárodní veletrh MEDICA 2019

S potěšením oznamujeme, že se letos znovu zúčastníme veletrhu Medica Trade Fair v Düsseldorfu. Velmi rádi vás přivítáme v našem výstavním stánku, kde si můžete prohlédnout naši nabídku.

ZARYS slaví 30. výročí

Rok 2019 je ve znamení 30. výročí založení společnosti ZARYS. Uplynulých 30 let představuje období systematického a nepřetržitého růstu bez přerušení provozní činnosti společnosti.

Inventarizace ve dnech 20. 11. 2019 až 3. 12. 2019

Rádi bychom vás informovali, že společnost ZARYS International Group sp. z o. o. sp. k. bude od 20. 11. 2019 do 1. 12. 2019 včetně provádět inventarizaci zásob v souvislosti s koncem finančního roku. Chcete-li, aby vaše objednávky byly vyřízeny ještě v listopadu, podejte je prosím nejpozději do 20. 11. 2019 do 10:00 hod.

Nový produktový katalog je nyní on-line!

Náš nový produktový katalog je nyní dostupný k přečtení a stažení on-line.