Aktuality

Návštěva předsedy vlády Mateusze Morawieckého v ZARYS International Group

Předseda vlády Mateusz Morawiecki navštívil 1. února ZARYS International Group. Společnost ze Zabrza je předním dodavatelem zdravotnického vybavení pro polský zdravotnický systém.

 

Výzvy, které představuje pandemie koronaviru, upozornily na společnosti ve zdravotnickém sektoru. Rok 2020 byl pro mnoho z nich zatěžkávací zkouškou. ZARYS International Group , společnost s 30 letou zkušeností, úspěšně splnila všechny úkoly, které pro ni byly stanoveny.

 

Dodávky lékařského vybavení do polských nemocnic

ZARYS úzce spolupracuje s polskými nemocnicemi od jara 2020 a zajišťuje stálé dodávky zdravotnických potřeb nezbytných pro boj se Sars-CoV-2. V průběhu roku 2020 jsme jako jeden z mála v našem odvětví uskutečňovali dodávky z domácí výroby i leteckého mostu mezi Čínou a Polskem. Tímto způsobem bylo dovezeno téměř 20 tisíc. m³ osobních ochranných prostředků, kombinéz, rukavic, masek a lékařských plášťů.

 

Očkování proti Covid - 19

Výsledkem neustálého vývoje a dlouhodobého působení na trhu je skutečnost, že je ZARYS schopen s využitím nabízeného sortimentu vybavit standardní zdravotnické zařízení z 90%. Tato možnost byla plně využita při přípravě první covidové polní nemocnice na Národním stadionu ve Varšavě. V prosinci společnost dodala injekční stříkačky a injekční jehly nezbytné pro očkování proti koronaviru.

 

Návštěva předsedy vlády

Návštěva předsedy vlády Mateusze Morawieckého je pro nás velkou poctou - řekl Paweł Ossowski, předseda představenstva ZARYS International Groupa jen potvrzuje, že úkoly, které nám byly svěřeny, plníme dobře. Spokojenost je o to větší, že každodenní prací přispíváme k zajištění ochrany zdravotnických pracovníků i pacientů ve fázi očkování.

 

Setkání se uskutečnilo v nově otevřeném logistickém centru společnosti, které se nachází ve zvláštní katovické ekonomické zóně v Zabrzu.