Aktuality

Nová značka v nabídce ZARYS - Gripzzly

S potěšením oznamujeme, že firma ZARYS International Group uvedla na trh Gripzzly – novou značku nitrilových ochranných rukavic.

Vznikla s ohledem na rostoucí potřeby zákazníků, kteří vyhledávají odolné a účinné ochranné prostředky, používané při práci a při každodenních úkonech.

 

Gripzzly je značka, která klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nitrilu, a vyznačují se mimořádnou odolností a tloušťkou.

 

Díky tomu mají delší životnost a zvýšenou odolnost vůči všem druhům poškození. Tloušťka použitého materiálu je důležitá pro ochranu rukou.

 

Nové nitrilové rukavice Gripzzly mají charakteristickou diamantovou strukturu. Hrbolky ve tvaru diamantů umožňují přesné a bezpečné uchopení. Díky vynikající cirkulaci vzduchu uvnitř rukavice, se snižuje také pocení rukou. Tyto vlastnosti mají vliv na pohodlí při dlouhodobých úkonech.

 

Rukavice Gripzzly jsou odolné proti roztržení a oděru, díky čemuž jsou perfektní pro použití v těžkých a náročných podmínkách. Vyznačují se odolnosti vůči různým druhům olejů, tuků a dalším chemickým látkám, a tím zajišťují bezpečnost práce. Gripzzly jsou dokonalou ochranou pro ruce pracujících s ostrými nástroji a jinými nebezpečnými předměty. Navíc jsou odolné vůči plísním, bakteriím a virům. Neobsahují latex a thiuramy. Doporučují se lidem pracujícím v mnoha průmyslových odvětvích, jako je chemický, farmaceutický nebo automobilový průmysl, kteří jsou v kontaktu s chemickými látkami. Díky atestům umožňujícím bezpečný styk s potravinami, najdou uplatnění i v gastronomii.

 

Značka Gripzzly se vyznačuje také zajímavým a výrazným logem, na kterém je vyobrazený medvěd grizzly – symbol síly a vytrvalosti. To jsou vlastnosti, které chceme předat našim zákazníkům, aby se cítili bezpečně a pohodlně.

 

Uvedení značky Gripzzly na trh je dalším krokem k tomu, abychom zákazníkům poskytli ty nejlepší a nejpohodlnější ochranné prostředky. Jsme přesvědčeni, že naše nitrilové rukavice si získají uznání u široké skupiny uživatelů, kteří ocení jejich kvalitu a spolehlivost.