Silný partner se 30 lety zkušeností

Nezadržitelně dosahujeme trvalého růstu

Když jediný majitel společnosti před 30 lety Zarys zakládal, vytyčil si jeden cíl, kterého chtěl v blízké budoucnosti dosáhnout – stát se největším dodavatelem zdravotnických výrobků a poskytovatelem komplexních služeb nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením v zemi.

Silný partner se 30 lety zkušeností
Silný partner se 30 lety zkušenostíSilný partner se 30 lety zkušeností

Perspektivy rozvoje


Vlastní značky
11 stěžejních nabídek

Společnost ZARYS, výrobce širokého sortimentu jednorázových prostředků, od roku 2008 systematicky buduje svou vlastní značku, která je synonymem vysoké kvality, dostupné ceny a spolehlivých služeb zákazníkům. Společnost patří mezi přední výrobce obvazových materiálů, chirurgických roušek a odnedávna i jednorázových zdravotnických prostředků pro všeobecné lékařství.

Široké portfolio
Naše i zahraniční značky

Společnost Zarys působí na mezinárodním trhu zdravotnického vybavení již řadu let a vystupuje jako distributor renomovaných špičkových výrobců, například IFSA Atramat nebo Bicakcilar. Díky své mnohaleté přítomnosti na trhu, dlouhodobě budovaným vztahům s mezinárodními výrobci a v neposlední řadě i důkladné znalosti globálního zdravotnického průmyslu může společnost Zarys zákazníkům nabízet produkty svých vlastních značek i řady renomovaných celosvětových značek.

Export
Do více než 40 zemí světa

Společnost Zarys se po úspěchu na polském trhu rozhodla v roce 2013 více zaměřit na export. Pro tyto účely vzniklo samostatné exportní oddělení a byly posíleny navázané vztahy s mezinárodními klienty. Růst vývozu a expanze na trhy střední a východní Evropy a další trhy jsou součástí strategie posilování přítomnosti společnosti Zarys nejen v Polsku.

Inovace
Zdravotnické výrobky globálních výrobců

Vedle dodávek základního sortimentu výrobků pro zdravotnická zařízení společnost Zarys neustále hledá možnosti spolupráce se zahraničními partnery s cílem nabízet inovativní řešení a technologicky vyspělé výrobky. Ve svém portfoliu má jak základní, tak i vysoce specializované výrobky, aby dokázala splnit potřeby každého zákazníka.

O SPOLEČNOSTI

Ta nejlepší řešení
díky zkušenostem.

ZARYS International Group je společnost se 30letou tradicí. Vyrábíme a prodáváme zdravotnické vybavení pro řadu odvětví všeobecného i specializovaného lékařství. Díky svým zkušenostem, široké nabídce a týmu vysoce kvalifikovaných specialistů se společnost ZARYS zařadila k lídrům trhu zdravotnického vybavení v Polsku i celé Evropě.

ZARYS v číslech

 • ZAMĚSTNANCŮ
 • zemí

  EXPORT PRODUKTŮ
 • lídr

  V DODÁVKÁCH ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU
 • PRAVIDELNÝCH ZÁKAZNÍKŮ V POLSKU
 • %

  ZDRAVOTNICKÉHO SORTIMENTU
 • Zabrze

  NAŠE SÍDLO / LOGISTICKÉ CENTRUM

Tradice od roku 1989

Společnost Zarys je dnes největším dodavatelem s nabídkou komplexních služeb a velmi širokým sortimentem výrobků pro zdravotnický průmysl. Využívá každou příležitost k hledání inovativních zdravotnických řešení, sleduje nejnovější globální technologické trendy, usiluje o zavádění nových řešení a umožňuje nemocnicím a lékařům testovat jedinečná zdravotnická řešení z celého světa.

Ucelená nabídka společnosti Zarys je zaměřená na optimalizaci dodávek a výroby, aby zdravotnická zařízení mohla ušetřit tolik potřebné finanční prostředky.

Inovativní řešení

Hledání inovativních a úsporných metod správy veřejných finančních prostředků se v průběhu času stalo mottem a cílem společnosti.

Naši nabídku trvale rozšiřujeme, aby obsahovala i produkty z odvětví, u kterých jsou nezbytné odborné znalosti a účast na mezinárodních veletrzích a kongresech, jež plní funkci fóra pro výměnu informací mezi oborovými specialisty z celého světa.

Tato specifická kombinace zkušeností a znalostí našich zaměstnanců spolu s nejmodernějšími technologickými řešeními z nabídky globálních společností působících v odvětví zdravotnického průmyslu stojí za představením nových řešení, například při léčbě rakoviny.

Díky pravidelně udržovaným vztahům s nejinovativnějšími světovými společnostmi můžeme v naší zemi uvádět na trh špičková řešení nedlouho po jejich vývoji, v některých případech dokonce jako první v Evropě.

Přístup k nejmodernějším technologiím by nic neznamenal, kdybychom neměli rychle k dispozici velké skladové zásoby zboží. Tento požadavek splňuje jen několik společností v Evropě, které jsou schopné nabídnout tak obrovské skladovací prostory a rychlý přístup k velkému množství zboží.

Exportujeme dobrá řešení

V současnosti máme největší sklady zdravotnických výrobků ve střední a východní Evropě.

S přihlédnutím k této skutečnosti jsme si uvědomili, že dokážeme zajistit dodávky i na sousední trhy, jako jsou Česká republika, Slovensko, Litva, Lotyšsko a Německo.

V roce 2016 jsme investovali do nového logistického centra s výškovými regály, abychom přilákali více zákazníků na trzích, na nichž nabízíme rychlý přístup k velmi širokému sortimentu produktů nejen značky Zarys, ale i celosvětově známých značek. Vydali jsme se tak jasným a přesně definovaným směrem.

Výzvy a úspěchy

Roky 2020 a 2021 se staly bezprecedentními z pohledu moderní medicíny a byly zátěžovou zkouškou také pro naší společnost. Za účelem realizace nových výzev zorganizoval ZARYS největší dodávku zdravotnického materiálu a vybavení pro boj s Covidem-19 v historii polského zdravotnictví, čímž potvrdil svou pozici lídra v oboru i na trhu.

Otevření největšího skladu jednorázového zdravotnického materiálu ve střední Evropě nám umožnilo efektivněji řídit logistiku zboží a v současné době se zaměřujeme na vývoj evropských výrobních linek.