Kontaktujte nás

Infolinka

+420 737 954 388

Fakturační údaje

Původní sídlo společnosti bylo na adrese Švabinského 1700/4, 702 00 Ostrava.

ZARYS International Group s.r.o.
Starobělská 1937/4
Ostrava Zábřeh, 70300
IČO: 09637737
ID datové schránky: xhcp2bh
info@zarys.cz

Výše uvedený formulář patří společnosti ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. se sídlem v Zabrze (Polsko) ul. Pod Borem 18 (dále jen Společnost). Údaje z tohoto formuláře jsou zpracovávány výhradně za účelem zodpovězení Vašeho dotazu podle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR (oprávněné zájmy realizované správcem nebo třetí stranou). Proti zpracování svých údajů na tomto základě můžete kdykoli vznést námitku – z důvodů souvisejících s Vaší konkrétní situací.

Poskytnutí údajů je dobrovolné, ale jejich neposkytnutí bude mít za následek nedostatečnou výměnu informací s naší Společností.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo pochybnosti, můžete kontaktovat náš tým pro ochranu údajů: ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. ul. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze.

Údaje z tohoto formuláře jsou poskytovány pouze oprávněným zaměstnancům Společnosti z oddělení, kterému je dotaz adresován.

Odeslané dotazy budou uchovávány tak dlouho, jak dlouho bude probíhat naše korespondence, a zároveň do 1 roku po jejím ukončení.

Máte právo požádat správce o přístup k osobním údajům, které se Vás týkají, o jejich opravu, vymazání nebo podání žádosti o omezení jejich zpracování a máte právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo získat kopii údajů a právo na jejich přenositelnost. Máte také právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Poznámka: Máte právo kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování, které bylo provedeno na základě souhlasu před jeho odvoláním.

Pokud kromě odpovědi na svůj dotaz chcete na e-mailovou adresu uvedenou ve formuláři dostávat další informační, obchodní a marketingové informace, zejména o slevových akcích, akcích na výrobky Společnosti a/nebo spolupracujících subjektů, vyberte příslušný souhlas:

Hlavní sídlo

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze

Logistické centrum


ul. Guido Henckela Donnersmarcka 1
41-807 Zabrze (KSSE Zabrze)